Dobrecova CUP U7, U8, U9

07.06.24.-09.06.24.
💚 Mārupes novada Sporta skola vairākas futbola komandas piedalījās turnīrā Liepājā Dobrecova CUP
🚌 Uz Liepāju devās pa divām komandām no U-7, U-8 un U-9 vecumposma. Kopā ar komandām bija treneris Agris, Māris, Jānis, Mārtiņš P., Mārtiņš K. un K.K.Lauskis.
🤩 U-7 vecumā bērniem tā bija pirmā pieredze spēlēt trīs dienu turnīrā.
Tr. A. Kokorevičs: puišiem laba pieredze spēlēt uz dabīgā seguma laukuma, bija iespēja saprast, kā spēlēt pa pozīcijām un kļūt patstāvīgiem sadzīvē. Dažam gāja grūtāk, bet visi sabraukušie komandas biedri palīdzēja un atbalstīja.
🔥 U-8 vecumposmā piedalījās 34 komandas. Tr. K.K.Lauskis: visiem futbolistiem dega acis, kad bija iespēja uzspēlēt uz dabīgā seguma laukuma. Puiši rādīja lielisku komandas spēli, kas rezultējās gūtajos vārtos pēc lieliskām izspēlēm. Reizēm
nespēja savaldīt emocijas, kas, iespējams, patraucēja parādīt vēl labāku sniegumu. Daudz fanu, bungu skaņas, dūmu sveces, atbalsta un lielisks turnīrs.

🥳 U-9 vecumposmā piedalījās 48 komandas no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.
Tr. J.Vilkaušs: futbolisti rādīja savas prasmes, ko bija rūpīgi trenējuši treniņos. Prieks, ka puiši ieklausās un spēj izpildīt trenera uzdevumus. Komandā jau parādās līderi, kas spēj iedvesmot, atbalstīt un rādīt priekšzīmi komandas biedriem. Liepāja ir pilsēta, kur prieks atgriezties.
 Vēl paspējām apmeklēt Futbols Baltijas kausa spēli, Latvija pret Lietuvu un puišiem bija iespēja pieskarties vienam no vecākajiem kausiem.
💚 MĀRUPES ZAĻĀ SIENA💚
PALDIES vecākiem par kuplo skaitu tribīnēs, atbalstu gan treneriem, gan bērniem. Jūs Liepājā radījāt lielisku atmosfēru. Mēs esam Mārupes Futbols.
Paldies Mārupes novada Sporta skolai par atbalstu un transportu. Mums ir paveicies, lielisks un pozitīvs šoferis Ivars.

📸ℹ️ Foto un info Dobrecova kauss fb lapā.