Marupe CUP 2024

Mārupes novada sporta bāzēs no 24-26.maijam. notika starptautiskais bērnu – jauniešu basketbola turnīrs “MARUPE CUP ‘2024” trīs vecuma grupās.
Pasākumu organizēja Mārupes novada Sporta skola.

🏀Rezultāti grupā Boys 2011:
1.vieta – KA Snaiperis (coach T.Bietkis)
2.vieta – A.Kraukļa VEF (coach Ē.Liepa)
3.vieta – SKM Tigrai (coach A. Menkevičius)
Tournament MVP: N.Ivanovas (KA Snaiperis).
Tournament ALL STAR FIVE: D.Maževičius (SKM Tigrai), B.Danče (Mārupes NSS), M.Lepauskas (KA Snaiperis), P.Pommers (A.Kraukļa VEF), R.Zideļūns (A.Kraukļa VEF).
SHOOTING CONTEST winner: E. Kanaviņš (Pārdaugava)

🏀Rezultāti grupā Boys 2013:
1.vieta – Travel Team (coach D.Fauthoux)
2.vieta – DSN (coach M.Fomins)
3.vieta – V.Knašiaus KM (coach M. Ramonas)
Tournament MVP: S. Bipat (Travel Team).
Tournament ALL STAR FIVE: K. Katajainen (Travel Team), V.Zavackas (V.Knašiaus KM), E.Cīrulis (DSN, M.Valenieks (DSN), M.Delininkaitis (SKM Monstrai).
SHOOTING CONTEST winner: S. Bipat (Travel Team).

🏀Rezultāti grupā Boys 2015:
1.vieta – DSN (coach K.Zuntnere-Fomina)
2.vieta – Mārupes NSS (coach R.Rullis)
3.vieta – KM Perkūnas (coach M.Ūsas)
Tournament MVP: R.Orniņš (DSN)
Tournament ALL STAR FIVE: N.Sedrevičius (KM Perkūnas), M.Vītols (Basketbola Klase), R.Kozlovskis (Mārupes NSS), R.Skrinda (DSN), M.Meržvinskis (Mārupes NSS).
SHOOTING CONTEST winner: R. Kozlovskis (Mārupes NSS).

Turnīra organizēšanā un vadīšanā tika iesaistīti Mārupes NSS darbinieki, 22 tiesneši, 24 sekretāres, 4 medicīnas darbinieki un Skolas audzēkņi. Paldies Mārupes NSS direktorei D.Žvirblei par organizatorisko un morālo atbalstu! Paldies Mārupes NSS darbiniekiem par tehnisko nodrošinājumu, administratorēm par atsaucību un rūpīgi uzkoptajām telpām. Paldies tiesnešiem un sekretāriem par kvalitatīvo spēļu tiesāšanu un rezultātu apkopošanu! Paldies spēlētāju vecākiem un faniem par nerimstošo atbalstu un pozitīvajām emocijām!
Turnīra informācija (kalendārs, rezultāti, tabulas): https://ej.uz/Marupe_Cup_2024_web_info
Turnīra fotogrāfijas K.Veinberga.

Uz tikšanos nākamajās basketbola aktivitātēs Mārupē!